MASÁŽE
Klasická masáž

Odstraňuje únavu, ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž se provádí vydatnějšími a tvrdšími hmaty, které ve svalech uvolňují únavové látky (kyselinu mléčnou), dále uvolňuje kožní napětí, prokrvení kůže a svalů, odstraňuje bolest. Masáž zad a šíje je spojena s protahovacími a uvolňovacími cviky.

Masáž vybraných partií (záda a šíje, nohy):
30 minut 400,-
45 minut 600,-
Masáž celého těla:
60 minut 800,-
90 minut 1 200,-
120 minut 1 600,-
Lymfatická masáž (ruční manuální lymfodrenáž)

Jedná se o speciální jemnou ruční masáž. Manuální lymfodrenáž zprůchodní povrchové lymfatické cévy, a napomáhá tak odtoku přebytečné vody zadržené v těle a odplavování toxických látek z těla. Ruční lymfodrenáž napomáhá celkové detoxikaci organismu, je důležitým doplňkem procedur na odstranění celulitidy a lze ji provádět v oblastech obličeje, krku, zad, horních a dolních končetin.

Obličej 30 minut 450,-

Různé části těla (dolní / horní končetiny, bedra, břicho)

60 minut

    900,-

 


Měkké techniky

Speciální hmaty, které uvolňují bolestivá místa v oblasti páteře, které nelze jinými technikami uskutečnit. Uvolňování zatuhlých bodů tlakem tzv. bod tání, Küblerova řasa. Masáž je prováděna "na sucho".

30 minut 450,-
60 minut 900,-
120 minut 1 350,-

Masáž lávovými kameny (lávová euforie)

Při masáži horkými kameny se používají nahřáté lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo. Energie, která vychází z vulkanických kamenů a speciální masáž dokonale uvolní tělo, uklidní mysl a zbaví stresu a napětí.

Masáž vybraných partií (záda a šíje, nohy): 30 minut 450,-
Masáž celého těla: 60 minut 900,-
90 minut 1 350,-
120 minut 1 800,-
Reflexní masáž chodidel (co na nás nohy řeknou)

Aktivací jednotlivých reflexních bodů na plosce nohy je uvolňován celý organismus. Tato masáž není vhodná pro těhotné ženy!!

30 minut 450,-
60 minut 900,-

 

Masáž pro těhotné

Pomáhá ulevit od bolesti zad, napětí krku, oteklých kotníků, unavených nohou. Je vhodná od 4. měsíce těhotenství.

30 minut 400,-
45 minut 600,-
60 minut 800,-
Masáže pomocí přístrojů
Přístrojová lymfodrenáž dolních končetin (lymfoven – kompresní kalhoty)

Cílem je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu nohou, popřípadě odčerpat přebytečnou lymfu z podkoží zpět do oběhu. Před každou přístrojovou lymfodrenáží provádíme uvolnění lymfatických uzlin na krku, uvolnění hrudního lymfovodu a tříselných uzlin dolních končetin.

60 minut bez bandáže 600,-
s bandáží 700,-

Bandáž - před pobytem v lymfovenu je nanesen přípravek pro odbourání celulitidy, tuku, odvodnění. Následně jsou dolní končetiny zavinuty do folie a poté do kompresních kalhot. V ceně jsou jednorázové návleky do kalhot.

Pro viditelný efekt doporučujeme kúru v počtu 10 ošetření.

Tělové procedury
Tělový peeling SUN SPA - INSTITUT ESTHEDERM

(Peeling celého těla)

Příprava kůže pro pobyt na slunci. Kůže se po tomto ošetření stejnoměrně opaluje, neloupe a opálení vydrží déle. 

Celé tělo 60 minut 1 000,-

Tělový peeling ESSENTIAL - INSTITUT ESTHEDERM   

Určeno pro pokožku po pobytu na slunci nebo se sklonem k suchosti. Součástí peelingu je aplikace suchého oleje s efektem "druhé kůže" posilující hydrolipidní film pokožky.

                  

Celé tělo 60 minut 1 000,-
 

Tělové ošetření SWELT - INSTITUT ESTHEDERM

TOP v péči o pokožku těla, kvalitu kůže - zpevnění a elasticita, stimulace buněčných mitochondrií - produkt Morpho fitness. Součástí ošetření je masáž problematických partií těla, aplikace tělové masky a tělový zábal.

90 minut 1 500,-

Aroma masáž DECLÉOR 

Určeno pro ty, kdo očekávají nevšední masážní rituál provoněný éterickými oleji, masážními postupy, relaxace. Zároveň je zaměřena na partie těla dle výběru klienta - lehké nohy, štíhlý pas, zpevnění, modelace. 

60 minut 1 200,-

Infolinka

737 366 702, 733 53 80 50

náš tip

JEDINÝ V ČESKÉ REPUBLICE!
EOSONIC (PANESTETIC)

pro boj s tuky a celulitidou efektivním a dlouhotrvajícím způsobem, díky kombinaci technologií – ultrazvuk, elektrostimulace, infračervené paprsky, chromoterapie, dokáže tuk vytlačený z tukových buněk i spálit. Působí na více partií najednou.

Úbytek je znatelný již po první proceduře