Naše studio se nachází v ulici Americká 6, Praha 2. Je otevřeno od 1. října 2016 a máme samostatné oddělení kadeřnictví, kosmetiky, manikúry a nehtové modeláže, pedikúry a masáží. V JR studiu vám poskytneme veškeré služby za dostupné ceny na profesionální úrovni a s ochotou.

Kadeřnictví

Tým několika zkušených kadeřnic poskytuje kompletní služby na vysoké úrovni. Jsou pravidelně školeny v oblasti nových technik střihů, barvení a kadeřnické kosmetiky (produktů). Pracují s výrobky předních značek (L´OREAL)

Kosmetika

Naše kosmetička je klientkami vyhledávána pro její vysokou odbornost a pečlivou práci. Pracuje s přípravky francouzské kosmetické firmy INSTITUT ESTHEDERM.

Manikúra a nehtová modeláž

Milá a ochotná manikérka provádí klasickou manikúru, P-shine (ošetření nehtů včelím voskem), gelové lakování (gel-lak), CND shellac , nehtovou modeláž jak přírodních nehtů, tak pomocí umělých tipů nebo šablon, poutavé zdobení, parafínový zábal rukou.

Pedikúra

Ošetření nohou je u nás prováděno mokrou cestou. Pečlivou práci naší pedikérky odráží spokojenost jejích zákazníků. Náročnějším můžeme nabídnout různé masáže a zábaly nohou či lakování a nehtovou modeláž.

Masáže

Vůně olejů, příjemná relaxační hudba, rozsvícené svíčky, vyhřívané lůžko, to je atmosféra, se kterou se setkáte na masáži. Záleží jen na vás, zda si vyberete masáž zad nebo se necháte hýčkat naší masérkou při náročnější proceduře nebo vás zaujme některý z nabízených rituálů a věnujete jej svým blízkým prostřednictvím dárkového poukazu.

Infolinka

737 366 702, 733 53 80 50

náš tip

JEDINÝ V ČESKÉ REPUBLICE!
EOSONIC (PANESTETIC)

pro boj s tuky a celulitidou efektivním a dlouhotrvajícím způsobem, díky kombinaci technologií – ultrazvuk, elektrostimulace, infračervené paprsky, chromoterapie, dokáže tuk vytlačený z tukových buněk i spálit. Působí na více partií najednou.

Úbytek je znatelný již po první proceduře